Takım elbise

Takım Elbise Koleksiyonu?

Erkeklerin şıklık kavramını kuşkusuz yıllardır takım elbiseler dile getiriyor. Olduğundan daha farklı bir görünüm kazandırmakla birlikte giyildiğinde duruşu, yürüyüşü bile değiştiren adeta sihirli bir dokunuş. Erkeleri bu denli şık ve bir o kadar da iddialı görmeye bu sezonda devam edeceğiz. Takım elbise koleksiyonda her zamanki gibi hem gözlere hem gönüllere imza’sını bırakacak gibi.

Takım elbise modellerini incelediğimizde renk uyumları gözümüze çarpıyor. Takımlarında  alışılmışın dışında kravat – kemer uyumu kullanmaları farklı bir hava katıyor markaya. Pantolon , ceket için aynı kumaş ve renk modelleri ağırlıkta , dilerseniz aynı renkte yeleği ile de kullanabiliyorsunuz. Yelekli ve ekoseli takımlar için daha koyu renkler kullanılmış. Bu takımları aynı rengin açık tonlarında kravat ve ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz. Daha spor bir görünüm için ise yelek tercih etmeyip bembeyaz bir gömlek ile yine koyu tonlarda bir imza takımı giyebilirsiniz. Canlı ve hareketli bir tarz için kravat renginizi açık , zıt renklerde seçebilirsiniz. Tam takım renkteki kombinler dışında farklı renkte ceket – pantolon ile de şıklığı yakalayabilirsiniz. Bütününde aynı rengi kullanmak isteyenler için kahverengi ya da koyu yeşil takımlar mevcut. Ekoseli gri takımları bordo ve mor renklerde aksesuarlarla tamamlayabiliyorsunuz.

Her tarza ve zevke uygun İmza takımları ile her ortamda şıklığı yakalayabilir stil sahibi olurken rahatlığınızı da düşünebilirsiniz. Kesimleri ve kumaşları hem günlük kullanıma hem de özel günler için uygun takımları kendi zevkinizde kombinleyebilirsiniz.

Yazar: sunsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir