sevgili

Kadınların Erkeklerde Beklentileri Nelerdir?

Kadnlar özellikle kendilerine yakın hissettikleri erkeklerden gün içerisinde pek çok şey isteyebilirler. Bu durumda bizlerden pek çok beklentileri vardır. Bu yazımızda biz erkeklerden bayanların neler beklediği ile ilgili işimize yarayan bilgileri derledik.

Günaydın Mesajı

Ilk olarak hemen her bayan güne yeni başlarken sevgilisi yada adı henuz konulmasa da kendisine yakın kişiden uyanır uyanmaz telefonunda “günaydın” mesajnı görmek ister. Bu yuzden erkekler olarak kız arkadasınızdan erken kalkmaya ve bir günaydın mesajı yazmaya önem vermenizi tavsiye ederiz.

Resim çektirmek

Gün içerisinde birlikte ezerken sevigilinizle ar ara resimler çektirmek, onu önemsediğinizi ve hayatınızda onunla olmaktan hoşbut olduğunuz anlamında mesajlar verir. Kız arkadasınızla hiç bir kareye girmemeniz ise onunla olmaktan çekiniormus durumları oluşturabilir.

Ona küçük süprizler yapın

Zaman zaman yapacağınız ufak süprizler ile karşınızdakine önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Bu mesajı doğru verdiğinizde benzer süprizlerde emin olun sevgilinizden de gelecektir.

Yemeğe götürün

Ara sıra kız arkadasınızla romantik bir yemek yiyebilirsiniz. Boylece başbaşa güzel dakikalar geçirebilir ve monotonluktan kurtulabilirsiniz.

Slow muzikle dans edin

Dans ortamının olabileceği kafelere gidebilirsiniz. Karşınızdaki sevgilinizle hoş ve duygusal dakikalar yaşayın.

Iltifatlardan çekinmeyin

Abartılı ve gerçek dışı olmaak kaydıyla çok sık olmadan zaman zaman sevgilinize iltifatlarda bulunun. Onu beyendiğinizi her zaman hissettirin.

 

 

Yazar: sunsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir