makyaj

GÖZ RENKLERİNE GÖRE GÖZ MAKYAJI TÜYOLARI

Gözler, bir kadının ve yapacağı makyajın en önemli noktasıdır.Gerek göz sağlığınız için gerekse göz renginize en uygun makyajı seçebilmeniz için bazı tüyolar bilmelisiniz.
Unutmayın ki bir kadının karşısındakini etkilemesinin yolu: gözleridir. Gerçek erkekler kadınların gözlerinden etkilenir.

ELA GÖZLÜLER İÇİN

Pastel renkleri:  Ela gözlere sahip kadınlar göz makyajında çekingen olmamalıdırlar. Çünkü her renkte makyaj onlara yakışabilir. 2018 sezonunun son trendi olarak mavi renginin koyu tonlarını göz makyajlarında rahatlıkla kullanabilirler.

Klasik eyleiner stili: Bu sade stil sadeliğiyle ela gözlülerin göz renklerini ortaya çıkaracaktır. Sizlere klasik ve zarif bir tarz kazandıracaktır.

KAHVERENGİ VE SİYAH GÖZLÜLER İÇİN

Klasik makyaj: Kahverengi gözlüler kesinlikle klasik göz makyajından vazgeçmemelidirler. Onlar için tek ve en uygun göz makyajı malzemesi siyah göz kalemleri olması yeterlidir.

Nude Far makyajı: Ten renginin bir basamak koyu rengi olan nude tonlar, bakışlarınızın canlı gözükmelerini sağlar. Başka renklerle karıştırmanıza gerek bile kalmayan bu makyajımızı özellikle göz renginizi ortaya çıkartmakta kullanabilirsiniz.

MAVİ GÖZLÜLER İÇİN

Kuyruklu eyeliner: Keçe uçlu eyeliner yardımıyla kolayca yapabilirsiniz. Gözlerinizin mavi tonunu ortaya çıkarmaya yarayacaktır.

Dumanlı göz makyajı: Gözlerinizin mavi rengini en belirgin şekilde ortaya çıkaracak yöntemdir. Gözlerinizin iç kısmından dışına doğru koyulaşan makyaj renkleriyle harikalar yaratabilirsiniz.

YEŞİL GÖZLÜLER İÇİN

Hacimli ve siyah kirpikler: Bu yöntem bakışlarınızın derinleşmesini ve anlamlandırılmasını sağlamaktadır.  Mercan tarzı tonların yanında mükemmel gözükür.

Mercan tonlarda makyaj: Göz kapaklarımıza sürerek baz oluşturabileceğiniz bu yöntemle üzerine uygulayabileceğiniz farların ön plana çıkmasında etkili olacaktır.

Yazar: sunsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir