sevgili

Erkekleri Kadınalardan Soğutan Sebepler Nelerdir?

Bir bayan olarak eğer ki ilişkinizde bazı şeyler yolunda gitmemekte ve erkek arkadasınız size soğuk davranıyorsa bu durumda biraz düşünmek ve hemen suçu erkek tarafına atmamak gereklidir. Birazda öz eleştiri yapmakta fayda olacaktır. Kim bilir belki de hatanın nedenini tespit edebiliriz.

İlişkinin başlangıç safhalarında bayanların yapmış olduğu bazı hatalar, kendilerine göre önemsiz olabilse de bazen erkekler için çok önem arz edebilmektedir. İşte bu türden hatalara düşmemek için yapılmaması gereken şeyler…

Erkeğin Yanında Aşırı Rahat Takılmayın

sevgili

Özellikle bir erkekle yeni tanışan bayanların çoğunlukla yapmaması gereken işlemlerden bir tanesi erkeğinin yanında rahat davranmaması gerektiğidir. İlerleyen dönemlerde samimiyet arttıkça rahatlığın dozu bir miktar artsa da bu hiçbir zaman sınırsız rahatlık olarak algılanmamalı.

Bir prenses edalarına bürünmeyi

Geleceğiniz hakkında pek çok planınız olabilir. Lüks ve pahalı bir hayat planlıyor olabilirsiniz. Bu sebeple kendinizi halen baba evinde gibi düşünebilirsiniz. Bu tür düşüncelerinizi erkek arkadaşınızla paylaşmamalısınız. Erkekler size anlatma anında her ne kadar tepki göstermese de sizin bu düşünceleriniz onları korkutacaktır.

Her şeyden şikayetçi olmak

Her şeyden şikayet etmek, erkek arkadaşınızın sizin için yaptıklarından mutlu olmamak ilişkinizin sonunu getirebilir. Bu sebeple böyle bir ruh halindeyseniz bir an önce bu tutumunuzdan vazgeçmeye özen gösteriniz.

Yazar: sunsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir