erkeği etkilemek

Erkekleri etkilemenin Yolları Nelerdir?

 

 

Pek çok bayan için erkekleri etkilemek kolay gibi görünse de işin aslında erkekler bu kadar mı kolay etkilenebilmektedir? Sıkça sorulan sorular arasında bir erkeği etkilemek kolay mı? Erkekler cinsel yollarla kolay etkilenebilir mi gibi sorular kafaları kurcalamakta.

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki erkekleri etkilemek sanıldığı kadar kolay bir konu değildir. Ancak bizim toplumumuzda kadınlar bu noktada büyük hataya düşmektedirler. Kendilerine yaklaşmak isteyen her erkeği kendisine bayılan, kendisiyle görüşmek isteyen erkek olarak algılayanların oranı az değil.

etkilemek (1)

Erkekler açısından olaya bakarsak, cinsel yönden yada ruhsal açıdan tatmin edilmek isteyenler kolaylıkla bu yönde aradıkları kişiyi bulabilirler. Tatbikî bu varsayımımızı her erkek için geçerli değildir. Ancak çoğunluk adına durum böyledir diyebiliriz. Bazen erkeklerin bu tutumları nedeniyle kadınlar erkekleri etkilediklerini düşünürler.

Cinsel yönden sadece erkekleri bağlamak pek olası değildir. Her şeyin bir sonu olduğu gibi cinsellik olgusu da bir yerde tıkanır. Daha öteye gitmez. Erkekler esasında manevi olarak yanlarında bir kadın olmasını tercih ederler. Bu yüzden cinsel yönden alınan haz bitiminde erkekler maneviyata doğru yöneleceklerdir. Maneviyatı bulamadıklarında ise sorunlar baş göstermeye başlar.

Erkeği etkilemek kısa süreli bir olgu olarak algılanmamalı. Erkeğin beynine kadar işlenebilmeli. Ona uzun süreli bir ilişki yaşatılabilecek bir bayan olduğunuzun izlenimini verebilmelisiniz. Gelip geçici bir heves olarak algılanmanız bazı erkeklerde hemen u dönüşü oluşturabilir. Etkilemenin yolu genellikle öz güven, kültür, kendi kendini geliştirmiş olmaktan geçer.

Yazar: sunsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir