ceket (1)

Ekose Blazer Ceket İle Kışa Hazır Olun…

Yaz aylarının ortalarına geldiğimiz şu günlerde pek çok bayan şimdiden kış aylarının trendlerini merak etmeye başlamakta. Bu dönem içerisinde kısa bir zaman öncesinde farkını belli etmeye başlayan ayrıca diğer kış kıyafetlerinden sıyrılan ekose blazer ceketler trend olacak görünüyor. Şimdiden bu modellere sahip olabilmek aslında bir ayrıcalık olarak görünmekte. Bu kışın trendi olabilecek ve çok büyük ilgi görebileceği düşünülen ekose blazer ceket sayesinde ehem kışı sıcak geçirecek hem de kış 2018 trendi ‘ni yakalamış olacaksınız. İsteğinize göre alacağınız bu ceket sizin aynı zamanda duygularınıza hitap edecek ve içinizi ısıtacaktır.

Birbirinden farklı pek çok çeşidi bulunan bu ceketler ile kafanız karışabilir, diğer yandan bu çeşitler sayesinde seçenek şansınız çok görünüyor. Ancak ekose blazer ceketler içerisinde en çok dikkat çekeni kareli desenli olan olacak gibi duruyor. Bunun yanında kadife görünümlü olanları da gayet şık diyebiliriz.

Ekose Blazer Ceketlerde Hangi Rekler Var?

Pek çok çeşit rengi bulunan ekose blazer ceketlerde en çok tercih edilenleri gri, kış mevsiminde daha çok tercih edilen siyah rengi ve koyu olmasıyla seçim yapılan kahverengi renkleri revaçta olacak gibi. Kış gelmeden ekose blazer ceketlere sahip olarak kışa bir adım önde başlayabilirsiniz

Pek çok kıyafet ile birlikte harika kombinler ekose balzer ceket sahiplerini bekliyor. Ceketle birlikte şık bir etek tercih edilebilir. Bu ikili bizce harika bir kombin oluşturacaktır. Yada Jean pantolon veya dar paça pantolonlar bu ceketler için güzel birer kombin örneğidir.

 

 

 

 

Yazar: sunsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir