armparty (1)

Bileklerde Armparty Trendi

 

 

Takısız ve aksesuarsız kalmış bir kadın kendini her zaman çıplak ve eksik hisseder. Bu açıdan; kolye, küpe, yüzük, hal hal ya da bileklik takmamış olan bir kadın düşünülemez. Eğer siz de bijuteri dükkanlarını gördüğünde içine dalmadan yapamayanlardansanız, size bu gün Bileklerde Armparty Trendi şıklığından söz etmek istiyoruz. Çünkü bu trend tam da size göre.

 

Peki ya Armparty trendi demek?; aslında gördüğünüz her tipteki bilekliği, zinciri ya da bileziği bileklerinize geçirdiğinizde bir nevi armparty trendini zaten doğal olarak uygulamış oluyorsunuz. Zira armparty demek çoklu bilezik takmak demekten başkası demek değildir. Deriden, ipten, parlak metallerden, mat detaylardan, simli taşlardan, rengarenk boncuklardan oluşan bileklikleri kolunuza bir arada takarak geçirebilirsiniz bu trendde zira şimdilerde çok moda bilesiniz.

 

Dilerseniz bu trendi kolları uzun kayışlarıyla saran çoklu saat kullanımıyla birlikte de uyarlayabilirsiniz. Aslında bu aksesuar modasını uyarlarken kuralsızlık bir nevi işin en büyük kuralı… Bunun yanında siz yine de illaki hakkını vereyim derseniz, bu işi adabına uygun şekilde de yapabilirsiniz.

 

 Takım Halinde Armparty Şıklığı

 

Örneğin işe renk uyumuyla başlayabilirsiniz. Söz gelimi dokusu birbirine paralel olan doğa dokularını birlikte kullanabilirsiniz. Mesela deniz öğelerinden yararlanabilirsiniz bu alanda. Nedir bunlar? Deniz kabuklarından oluşan boncukları, sedef bileklikler, denizatı figürlerinden yararlanılmış bileklikler, balık figürlü şans bilekliklerini okyanus havasından ve temasından yararlanarak armparty şıklığında takabilirsiniz. Böylelikle mavi suların temasını kollarınıza kadar taşıyacaksınız.

 

Yanı sıra toprağın doğal dokusundan gelen; hasır, tahta, ahşap, kemik, rattan, bambu materyallerinden elde edilen bilezikleri de bir arada kullanabilirsiniz. Ama doğal taşlarda farklı bir fikir… Firüze, akik, kaplan gözü taşı, kaplumbağa taşı, kehribar gibi materyallerden yapılmış olan bilezikleri de aynı anda takabilirsiniz.

 

Gümüş – Altın Mixi

 

Önceden olsa gümüş ve altın renk tonlarını kollarında ya da farklı yerlerde bir arada kullanan kadınlara görgüsüz denilebilirdi. Oysaki şimdilerde bu miks çok moda. Yani diyeceğimiz o ki armparty temasında gümüş ve altın rengindeki bilezikleri kollarınızda bir arada kullanabilirsiniz.

 

Dilerseniz pembe karışımlı rose gold bileklikleri bile işin içine katabilirsiniz. Zincirli, derilerden oluşan trocklu – çivili kol kelepçelerini, hand made bileklikleri bile bir arada marjinal bir festival havasında kullanmanız mümkün. İşte size Bileklerde Armparty Trendi.

 

Yazar: sunsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir