moda (1)

2018 Yaz Trendi

Yaz aylarının ortalarına gelmemizle beraber değişik kombin önerileride ortaya çıkmaya başlamış durumda. Bu konuda özellikle bayanlar her zaman olduğu gibi başı çekmekte. Kombin araştırması içerisinde girenler bulundukları çevredeki mağazaları dolaştığı gibi aynı zamanda internet üzerinden de alışverişler yapmakta. Kış aylarında gardropları süsleyen montlar, kabanlar, kazanlar bu günlerde daha hafif kıyafetlere yerini bırakmış durumda. Pek çok kişi gardroplarını yenilemiş olsa da halen yeni kombinler arayanlarda yok değil.

Bu yaza damga vuran renkler nelerdir?

çoğu kişinin aklındaki soru işaretlerinin başında bu yaza damga vuran renklerin hangileri olacağıdır. Şu anakadarki moda olan renklerde örnek alırsak yazın kalan bölümünde de parlak, canlı renklerin hakim olacağını söyleyebiliriz.

Bu yazın yeni trendi Dantelli elbise

Bu yazın bir başka trend olabilecek renk seçimi alt ve üst kombinlerin aynı olmasıdır. Etek olarak alt kısmında dantel kullanılan yine aynı şekilde üst kısmıda aynı renkte olan ve dantellesüslenen kıyafetler harika bir kobin oluşturabilir. Bunu aynı renk ayakkabı ve çantayla süsleyebiliriz.

Bununla birlikte omuzu açık bir elbise seçimide bu yazın trendleri arasındadır. Bu şekilde bir elbiseye güzel bir çanta ve ayakkabı ile kombin oluşturmak çokta zor değil. Ayrıca takılarınız ile müthiş bir butunluk oluşturabilirsiniz.

Yazar: sunsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir