model

2018 Erkek Yaz Modası

 

 

Elbiselerinizden memnun değilsiniz fakat değişimenereden başlayacağınız konusunda kararsızsınız. 2018 yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde değişime başlamanın tam zamanı içerisinde bulunduğumuz şu günler aslında. Kendinize en büyük iyiliği imkanınız varsa gardrobunuzu değişerek yapabilirsiniz.

Dar kesim pantolon ve ceket kombini

Dar kesim giymeyi seviyorsanız bu tutkunuzdan vazgeçmenize gerek yok. Parlak dar kesim bir pantoln üzerine spor ceketgiyeek güzel ir kombin oluşturabilirsiniz. Bu kombin günümüzde altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Bu şekilde bir seçim ile ister nişan ve açılış kutlamalarına isterseniz özel günlere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Geçmişte moda olan askeri desenli kamuflaşgörünümlü kıyafetler bu yılda moda görünüyor. Ancak renk olarka geçmişten biraz farklı. Bu şekeilde bir tercihiniz oalcaksa montunuzun olabildiğince sade olmasına özen gösterin. Alt kısma da şık bir pantolon seçmeyi unutmayın. Böylece harika bir kombin yapmanız zor değil.

Spor giyinerek Şık olun

Tercihen üst kısmı bol kıyafetler seçerken altta dar giyisiler seçebilirsiniz. 2018 yılının spor modası bu sekilde görünüyor. Ayrıca siyah rengin inanılmaz etkisini denemelisiniz.

Siyah rekle bereaber bu yılın seçilen trcihleri arasında rinin tonlarıda bulunuyor. Gri renk her yere giden bir imaja sahip. Her kıyafetle seçilebilir. Boğazı açık olan trikolarla ,gri ceketlerle sezona merhaba diyebilirsiniz.

Kürklü montla hemcinslerinize fark atın

Kürklü bir monta sahip değilseniz rakip hemcinsleriniz bir adım gerisindesiniz demektir. Erkek modasında son 10 yılın en buyuk icatlarından bir tanesi de bu montlar olmuştur. Bu giyim şekli ister dar keten pantolon olsun isterseniz bol jeenler her şeyle uyumlu olabilmekte.

 

 

 

 

 

 

 

Yazar: sunsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir